O nás

Psaní diplomových či jiných studentských prací bývá poslední tečkou za studiem. Jejím smyslem je propojení získaných teoretických znalostí s praxí. Skutečnost, je však často jiná. 

Student institut na základě spolupráce se západními zeměmi přichází s platformou, jenž propojuje studenty pracující na diplomových, bakalářských a jiných pracích se skutečnými projekty definovanými firmami působícími na českém i zahraničním trhu. 

Student institut nabízí propojení studentů a firem. Studenty vybírá několikastupňovým výběrovým procesem a firmám pomáhá při definování projektů, na kterých budou studenti pracovat. Díky tomuto propojení vzniká jedinečný projekt.

Naše vize

Student institut vytváří revoluci při psaní diplomových a jiných studentských prací. Ta spočívá v tvorbě studentských prací, které mají „smysl“ a jejich výsledkem je přínos pro skutečné projekty. 

Společnosti v dnešní době nemají dostatečnou kapacitu lidí nebo peněz způsobených vysokou konkurencí. Zároveň je na vysokých školách spousta ambiciózních studentů, kteří čekají na šanci ukázat se. 

Student institut otevírá dveře firem studentům a oběma stranám tak dovoluje těžit z tohoto spojení.